• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про наших вчителів.

Запрошує Білгород-Дністровське педагогічне училище

Сьогодні в училищі навчається більше 1100 студентів на денному та заочному відділені та близько 150 учнів ліцею. Педагогічний колектив училища гармонійно поєднує у собі досвід, глибокі професійні знання, мудрість старшого покоління та творчість молодих викладачів (серед яких 54 - є його випускниками).

За сумлінну педагогічну працю, педагогічну майстерність та високий професіоналізм викладачі нашого училища мають високі нагороди та звання.

Зі 126 викладачів: 3 викладача – Заслужені діячі культури України, - 1 викладач нагороджений знаком Софії Русової та 1 викладач - знаком Василя Сухомлинського, 18 викладачів училища є Відмінниками освіти України,звання «Викладач-методист» мають 38 викладачів,10 викладачів -- звання «Старший викладач», 65 викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію.

Педагогічний колектив спрямовує всю увагу на турботу про студентів, створення такої атмосфери, яка б задовольняла розвиток особистості, її можливості, задоволення інтелектуальних та професійних потреб. Навчально-виховний процес забезпечує 9 предметно-циклових комісій. Це творчі, досвідчені, закохані у свою професію люди, які майстерно здійснюють Всі заняття проходять у сучасно обладнаних кабінетах. Викладачі всіх предметно-циклових комісій беруть активну участь у методичній роботі училища. Це і впровадження проектних та інтерактивних форм роботи, інноваційних технологій навчання та виховання, методичні розробки, педагогічні поради та рекомендації на допомогу студентам-практикантам, створення опорних схем, таблиць, конспектів, укладання методичних посібників з навчальних дисциплін. Своїми кращими надбаннями та педагогічними успіхами наші викладачі діляться на сторінках педагогічної преси. Бібліотека училища є осередком інформаційної та культурної спадщини. Сьогодні - це 4 книгосховища, абонемент та затишна читальна зала на 70 місць, обладнана комп’ютерною технікою. Фонди бібліотеки нараховують близько 120 тис. примірників. Педагогічна практика є однією з складових підготовки молодих спеціалістів. Саме там студенти набувають умінь та навичок організації навчально-виховної роботи з школярами та дошкільниками. Училище підтримує тісні зв’язки зі школами та дитячими навчальними закладами міста, району, області.

Першою самостійною педагогічною роботою студентів є літня практика в дитячих оздоровчих таборах.

Протягом багатьох років базовими залишаються оздоровчі табори селищ міського типу Сергіївка, Затока, міста Одеси та Южного. Значна увага приділяється оздоровленню студентів, організації їх дозвілля. Щороку на узбережжі Чорного моря в спортивно-оздоровчому таборі «Педагог» студенти училища мають можливість відпочити, набратися сил, а студенти відділення «Фізичне виховання» пройти спортивний табірний збір. В нашому училищі студентське самоврядування активно співпрацює з педагогічним колективом, профспілкою та колективами інших навчальних закладів, що, в свою чергу, сприяє гармонійному розвитку особистості студента, а також формуванню у нього навичок майбутнього лідера та організатора.

У педагогічному училищі багато традицій, які передаються із покоління в покоління. Це «Дебют першокурсника», «День вчителя», «Зустрічі з випускниками», «Міжнародний день студентів», «День училища», «Міс весна», конкурси педагогічної майстерності та багато інших. Але з особливою увагою проводяться заходи зі святкування Дня Перемоги. Студенти нашого училища є активними учасниками та переможцями обласних, регіональних, Всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Традиційною стала участь наших студентів у фестивалі художньої творчості «Тарасова криниця».Розвитку й розквіту здібностей і талантів студентів сприяє діяльність творчих колективів училища: ансамблю народної музики "Веселка", народного ансамблю "Рідні наспіви", народного ансамблю танцю «Бессарабський сувенір», оркестру народних інструментів, вокальних ансамблів «Кантилена», «Експромт», ансамблю акордеоністів, творчих студій «Палітра», «Художня праця» та інших. Популярними серед студентів стали спортивні секції з футболу, баскетболу, волейболу, легкої атлетики, настільного тенісу. Досягненню високих спортивних результатів, а є серед наших випускників – майстри та кандидати в майстри спорту, переможці першості України, Європи, міжнародних змагань та Олімпійських ігор, сприяє спортивна база: спортивні майданчики, тренажерна, спортивна та тенісна зали, дві хореографічні зали. А солідна колекція кубків, медалей та грамот – свідчення високих спортивних досягнень, якими пишається весь наш колектив. Переважна більшість наших студентів мешкає у 9-поверховому гуртожитку блочного типу, де створено умови для проживання, самопідготовки та організації дозвілля студентів. Кімнати відпочинку, кухні, душові, медичний пункт, турбота медичної сестри та вихователів – усе сприяє створенню теплої домашньої атмосфери. Їдальня училища на 100 місць забезпечує якісним харчуванням всіх бажаючих.

Педагогічний колектив училища вважає одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності роботу з батьками. Тому з 2009 року в училищі діє батьківський комітет, який активно залучається до проведення всіх загальноучилищних заходів та зміцнення матеріально-технічної бази училища. Традиційними стали участь батьків у оздоровленні студентів, проведенні Свята першого та останнього дзвоника, свята «Козацькі забави» та ін. Щорічно батьками здійснюється моніторинг за станом харчування та проживання студентів у гуртожитку.

Загалом діяльність училища направлена на збереження досягнень та традицій національної вищої школи, підготовку кадрів з вищою освітою для забезпечення сучасного ринку праці.

/Files/images/Istoriyz.pngДля перегляду історії закладу, натисніть "ІСТОРІЯ"

Для перегляду інформації про адміністративний склад, натисніть "АДМІНІСТРАЦІЯ".

Кiлькiсть переглядiв: 6337